Serdecznie witamy w słonecznej Karwii, gdzie spełniają się marzenia o najpiękniejszych wakacjach. Spędzicie tu Państwo radosne chwile z najbliższymi i naładujecie baterie na cały rok. Mamy nadzieję, że przepiękna okolica wtopiona w zieleń sosnowego lasu, morze i szeroka plaża z białym piaskiem spowodują, że będziecie chcieli wracać do nas każdego lata.

Willa Agnes to idealne miejsce na urlop. Stworzyliśmy miejsce, w którym nasi Goście będą mogli odpocząć oraz nacieszyć się luzem i beztroską w komfortowych warunkach. Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy wygodne i przytulnie urządzone apartamenty rodzinne, a jeden z nich przeznaczyliśmy specjalnie dla Właścicieli czworonogów.

Każdy z apartamentów ma około 33m2 i pomieści 4-5 osób. Składa się z salonu z aneksem kuchennym oraz z rozkładaną sofą, wygodnej sypialni, łazienki i balkonu. Szczegółowe wyposażenie znajdziecie Państwo w zakładce „oferta''

Dla najmłodszych przygotowaliśmy plac zabaw w ogrodzie i salkę z zabawkami na wypadek gorszej pogody. Dorośli mogą korzystać ze strefy wypoczynkowej z meblami ogrodowymi i grillem.
Cały teren jest bezpiecznie ogrodzony i posiada parking.